Při instalaci ovladaču gk se sekne počítač

Zdravím,při instalaci grafické karty se mi sekne počítač.Zkoušel sem vyměnit grafickou kartu ale opět i na jiné se to seklo. Při používání pc na integrované grafice procesoru normálně funguje.Je dost možné že má původní se rozbila a ta jiná-byla od kamaráda který sám nevěděl jestli funguje je taky rozbitá.Ale že by to dělalo stejnou chybu ? Při instalaci ovladačů zčerná obrazovka počítač se sekne a je nutno tvrdě ho vypnout(při zčernání se roztočí větráky gk o dost více).Grafické karty jsou radeon r9 270 a hd 6850.Ovladače nejde nainstalovat poté co začal pc blbnout a přeinstaloval sem ho.Staré ovladače sem odinstaloval předtím než se formátoval disk.Když sem se už někde ptal bylo mi řečeno at zkusím vyměnit zdroj.Měl sem crono 500w,dnes sem kupoval zalman 600w a nic. občas se ani nedostanu na plochu když mám monitor zapojený v gk,někdy mě to tam pustí a někdy se to sekne po zobrazení bios loga a opět je třeba tvrdě vypnout. Když najede pc do automatické opravy tak mi zas nejde klávesnice,ještě do toho mi to občas ukazovalo při zapojení gk chybu srttrail.txt. Disky jsou také v pořádku podle crystal disk info. Budu moc rád za veškeré rady ačkoliv už sem přestal doufat.

Odpovědi na otázku

Instaluješ to jako správce,klik pravým a spustit jako správce.Taky je dobře neměnit cestu k instalaci a nechat tak jak je. https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-r...

Cestu k instalaci nemenim,přes správce sem to už taky zkoušel.

Jaku verzi ovladače instalujete a na jakou verzi OS jí instalujete? Výměnou Crono za Zalman jste si sice pomohl, ale je to asi jako přesedlat z Velorexe do Trabantu v roce 2018. Bude to sice šmejd (byť nepíšete přesný model), ale tady asi problém nebude zdroj. Když proběhla výměna, tak to bude silně nepravděpodobné.PS: Jak proběhla ta reinstalace. Nechápu proč jste dělal nějaké mazání starých ovladačů. Prostě spustím bootovatelné medium s Windows a v průvodci instalací, před výběrem disku, ty disky prostě formátem smažu. Nemůžou tam zůstat žádná data se kterými by se nějak pracovalo. Pokud pominu nějaký SW problém (což je nejpravděpodobnější, pokud děláte vše správně), tak snad jediná možnost už je nějaký problém s deskou. Co to je za model?

Ty ovladače staré jsem radši vymazal před výměnou té druhé gk spousta lidí mi to psala na různých poradnach. Zkoušel sem instalovat staré i nové ovladače. Mám windows 10 64, gigabyte ga-h61m-ds2 je základní deska.

A ta verze toho OS? Pokud jste instaloval nově, tak je tam verze 1809 build 17763.134? Nebo co to je za verzi? Na starých verzích nefungují nové ovladače.

Zkoušel sem to na první verzi i na nejnovější

Linux z USB funguje?

To jsem nezkousel. Ani nevím jak

Sežeň nějakou FUNKČNÍ grafiku … klidně starou slabou.

Bump