» Poradna » Počítačové sítě

Při čtení mailů na centrum.cz padá prohlížeč

stále častěji spadne prohlížeč při čtení emailů. Dnes se už nedá ani opětně přihlásit. Poradna centrumu one line není.Na Seznamu funguje a pomocí chatu se domluvíte.Toto na centrumu není a ani s vámi jinak moc nekomunikují. Když to řeknu více lidem budeme od nich odcházet. To si přejí?//Upřesněn titulek a smazány zbytečné otazníky.//

Odpovědi na otázku

Dost pochybuju, že by od nich někdo odcházel proto, že mu to řekneš ;) Jinak centrum nic takového nedělá, máš nejspíš nabořený prohlížeč nebo Windows. Nech si opravit počítač...

Problém je mezi klávesnicí a židlí. Lidi tedy nebudou odcházet...

Který prohlížeč ? A jaké jiné jsi zkoušela ?

Mirko kdybys nebyla z Písku už bych tě měl v notýsku a šli by jsme k seznamu na seznamku. Ale že jsi i z písku nebudeš v mým notýsku a já si nechám emaily v Centrum.cz.

http://napoveda.centrum.cz/ Mají chat a momentálně jsou dokonce online :) . Používám také email na centrum.cz již dlouhá léta a nikdy s ním nebyl výraznější problém.