» Poradna » Programy

Prezentace

jak mám vytahnout obrázky z prezentace? Díky Kačka

Odpovědi na otázku

Nepíšeš CO je to za presentaci
Pokud je to *.pps ......... tak otevřít v PowerPointu a obrázky uložit.
Pokud je to třeba *.exe z IrfanView, .......... tak asi v ničem.

no je to pres powerpoint,ale nikde tam nevidim ulozit a nebo jsem slepa,to asi spise

Otevři si to v powerpointu, zkopíruj si obrázek, vlož si ho třeba do malování a ulož

on mi nejde zkopirovat,nechapu proc:

zobrazilo se ti to tak, že máš napravo listy a ve zbytku obrazovky normálně pracovní plochu?

Potřebuješ k tomu dvě věci: za prvé plný PowerPoint (ne jenom prohlížeč), za druhé přejmenovat soubor .pps na .ppt. A dál už na to přijdeš sama.

mam plny powerpoin,asi jsem na takove veci magor,ale diky vyzkousim to