» Poradna » Mobily

Převodník z optického audio signálu vypadava

Zdravím mám doba tv samsung 7 serie a ta výstup na zvuk jen hdmi nebo optický kabel tak jsem koupil převodní který jsem propojil k reproduktorům ale když mám v tv třeba takle youtube tak jede ale jak chci přepnout z5 na televizní programy tak přestane hrát zvuk a až převodník vypnu z elektřiny a znovu zapnu tak zase jede nemohl by někdo poradit?

Odpovědi na otázku

Napsal jsi to dost chaoticky a nemá to příliš hlavu a patu. Zkus to znovu a lépe, hlaně dodej nějaké údaje.

Asi ten převodník tajného typu nezvládá přechod mezi různými formáty zvuku (např. z 5.1 zvuku na stereo).

Pokud je to levnej přvodník, může to být vlastnost... typ toho převodníku je tajný? (pokud je to čajna za dvě kila, tak byc hse tomu fakt nedivil)

Předně asi začni tím, že si zkontroluješ v nastavení televize, že výstup je nekomprimovaný PCM zvuk.