Převod z dynamického disku na klasický gpt

Na notebook se snažím nainstalovat windows 10 ale mám tam 4 oddíly 1.systém2. Rezervovaný systémem3.systemovy4.obnoveníChci všechny oddíly odstranit ale nejde to na tom 3.disku by se mělo psát ze je primární ale píše se tam zeje dynamicky nevíte někdo jak to převést na gpt

Odpovědi na otázku

To děláš přes instalačku ve Win? Nebo jak?Možná bych zvážil provedení přes Linux

Po boot z instalačky F10, diskpart, select disk x, clean, convert gpt, exit

Mackam f10 a nic Dělám to přes instalační w10

Už to mám udělal jsem to pri stáří systému přes systém recovery příkazový řádek,diskpart,select disk 0,clean, convert gpt , exit,exit

pokud nabootujes z media Win10 tak se mi nikdy nestalo ze by nesly predchozi partition odstrannit prim v kroku kde se rika kam OS nainstaloat (rozkliknout podrobnosti, odebrat postupne vsechny oddily a bez nejakyho vyrvareni cokoliv pokracovat dal..)At tam byl linux, MacOs nebo Windows tak odstranit to jde vzdycky.

Shift + F10 (ne jenom F10)...