» Poradna » Notebooky

Prevod videozaznamu z CD ve formatu mp4 na flash disk

Dobry den, mam original CD s videozaznamem v mp4 ale bohuzel ho nemohu prehrat na men DVD ktery tento format nepodporuje. Vsechny notebooky ktere mam doma jsou jiz bohuzel bez CD mechaniky. Je nejaka moznost jak CD MP4 obsah dostat na USB disk abych si Zaznam mohl pustit na televizi?

Odpovědi na otázku

logicky, pokud žádný tvůj PC nemá CD mechaniku, tak z CD asi ta data u sebe nijak nedostaneš ne? Budeš muset zajít k někomu, kdo mechaniku má (nebo si mechaniku koupit) a zkopírovat si to na flash disk.

Možnosti jsou. Požádej autora CD, aby ti Zaznam zkopíroval na USB disk. Nebo zajdi s CD do nejbližšího copy centra, na USB ti ho na počkání přehrají za pár korun.

Zisti si čo je za kodek a či ho TV podporuje

Normálně si stáhni obsah CD v jakémkoliv formátu odkudkoliv z netu, pokud někde existuje, v tvém případě je to legální a AZ neporušuješ.

A máš nějaký nápad, kam bys asi tak to CD chtěl strčit, když nemáš v žádném zařízení mechaniku? Fakt je potřeba být atomovým inženýrem, aby tě napadlo, že když nemáš počítač s mechanikou, že to asi nemůžeš nijak zkopírovat? Holt budeš muset poprosit někoho známého, kdo tu mechaniku má. Samozřejmě pokud nemáš možnost sehnat záznam jinde.