» Poradna » Programy

Převod videa

Zdravím, když převádím jakékoliv video i třeba dvd do avi je obraz nekvalitní. V originálu je ok, ale pokud převedu, tak se na obrazu objevují linky. Dám příklad když převedu cyklistický závod, kamera zabírá cyklistu když jede jsou přes něj linky a jeho obrys je trhaný, pokud se kamera zastaví, obraz je kvalitní. Na převod jsem používal DVD Video Soft, potom jsem zkusil Format Factory, ale kvalita je stejná. Nevíte jak tento problém vyřešit? Díky

Odpovědi na otázku

Zkuste Freemake Video Converter. Mám s ním dobré zkušenosti

možná by bylo fajn pochlubit se s námi o formát vstupního videa - třeba má nestandardní kodek nebo snímkovou frekvenci. Doporučuju použít soft MediaInfo a kdyžtak sem hoď textový výpis.

uploadni ukázku, třeba o velikosti 50 MBjá používám nejčastěji na enkodování megui a naprostá spokojenost, pude s tím i to tvé video kvalitně enkodovat, to se vsaď

Pro TV je video na DVD uloženo v půlsnímcích (sude/liché řádky), ty se musí při převodu správě pospojovat (1a+1b, ale ne 1b+2a), jinak je video při pohybu "ptuhované". Nastuduj co je to deinterlace a jak správně provést...

Muluju překlepy... sorry.