» Poradna » Mobily

Převod videa s digitální kamery do PC

Dobrý den, mám kameru SONY DCR HC23E, dříve jsem stahoval nahrané videa pomocí kabelu firewire (ieee 1394) přímo do notebooku, jak na kameře tak v notebooku byl konektor pro tento kabel, nyní mám v PC (all in one bez slotu na PCMCI kartu se slotem pro firewire) pouze porty USB 2, USB 3 a HDMI. OS v PC mám windows 8.Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Nahraj záznam v PC které tuto možnost má nebo pokud existuje použij ext. box s daným vstupem nebo ext. kazetovou mechaniku, chová se jako kamera vč. záznamu.

koukal jsem, že existují nějaké převodníky, jako např.:http://www.ebay.com/itm/Firewire-IEEE-1394-6-... ale nikde nepíšou, jak to vlastně funguje. Dá se to ale koupit i za polovinu a případně to risknout...

Na to zapomen. V tom budou jen dratky.

jasně že to je asi jen o drátech, ale říkal jsem si, že pro srandu králíkům se to asi vyrábět nebude, tak že k tomu třeba je nějaký generic ovladač nebo tak něco - nezkoumal jsem jak moc se liší od sebe ty protokoly, myslel jsem, že to třeba jde podobně, jako některé grafiky uměly myslím přes jeden konektor jak VGA tak DVI, nebo tak nějak...

Co je to za pocitac?

acer asprite Z3-615

Idealni vec je tohle. Ale uz se bohuzel nevyrabi, takze procesat bazary, zastavarny a Aukro:http://www.pinnaclesys.com/publicsite/us/Products/Co...