» Poradna » Mobily

Převod videa do jiného formátu

Dobrý den nahrál jsem video na digitální fotoaparát,stahl do počítače zde se dát nádherně přehrát.Po stažení na flash disk a vložení do televize vyskakuje okénko že formát videa není podporován, do jakého formátu a jakým programem mám video upravit děkuji za odpověd.

Odpovědi na otázku

1. Pomocí aplikace MediaInfo zjisti co (video)kontejner obsahuje (který videokodek a audiokodek)2. V manuálu zjisti které kodeky ta TV podporuje. A podle toho se zařiď dál.3. Možná nebude ani (zdlouhavá) konverze potřebná, postačí pouze přehodit kontejner (= rychlé a beze ztráty kvality).

Ahoj tak televize podporuje Fat-16,Fat-32 a ntfs a foták pracuje v jpeg.

Jemu to nemusis pisat, prevadzat to budes ty. Hlavne ked odpovedas uplne blbosti = vsetko az na JPEG su to systemy suborov a nie formaty.

Kontekner (avi/mpg/mp4) a kodeky (video i audio) musíš vybrar podle toho co umí televize (bude to naspané v manuálu k TV), program vybírej z těch co umí na vstupu kontejner a kodeky z foťáku a na výstupu to co potřebuje televize.Doplň typ/model foťáku a TV, nebo zkus hledat sám.

PS: Sorry za překlepy.

V jakém formátu nebo s jakou příponou je ten soubor z foťáku? . mp4?Na převod používám Windows Movie Maker. Zadarmo a dobře funguje.