» Poradna » Ostatní

Převod videa do amv

dobrý den, prosím, kdo mi poradí? mám mp3/4 gogen. když do něj vložím video,upravené přes mpx converter, tak v přehrávači se objeví chyba formátu. hledal jsem nějaké video na youtube, ale to je v cizím jazyce. v convertoru převedu např video z avi, konverze proběhne,pak ve složce najdu video,tam je typ:vlc file(amv). to video, dám do přehrávače a nic nehraje. prosím, kde dělám chybu? děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Tvůj model přehrávače Gogen patrně umí přehrát jen některé formáty videosouborů. Video je proto třeba zkonvertovat do vhodného formátu. Např. přehrávač GoGEN MXM 800 FM YETTI podporuje jen video ve formátu MTV nebo FLA.

Doplnění: formát MTV se někdy označuje jako AMV, takže tvoje zkonvertované video by mělo jít přehrát. Problém může být ve správném nastavení parametrů při konverzi videa, hlavně velikost rozlišení.

dobrý den, prosím, v jakém programu převést video do mtv nebo fla? děkuji za radu a pomoc.

kdo tě zblbnul to tohodle zblbnutýho "conventoru"?

dobrý den, prosím, můžete mi poradit? jaký convertor? děkuji!!!