» Poradna » Programy

Převod souborů Works 3.0

Potřeboval bych poradit, jak převést soubory z Works 3.0 do Office 2003/ 2007

Odpovědi na otázku

Myslím, že řešení bylo ukládat to do rtf, pokud ten Works ještě máš. A mám dojem, že to snad otevře Open / LibreOffice, ale asi to nebude 100% shoda.

Všude jsem našel jen převodník pro Works 4.0 nebo vyšší verze. Works 3.0 už nemám,takže nemohu ani uložit do RTF, ale problém je, že jsou tam taky tabulky (jako v Excelu) a ty by ani do RTF uložit nešly.

Sežeň na netu znova ten starej Works, šance na úspěch tu je.

Nevím, jestli to bude fungovat, žádný soubor z Works 3.0 nemám k dispozici, ale můžeš vyzkoušet online konvertor http://www.zamzar.com/... - za to nic nedáš.

jediný způsob je soubory typu WKS (tabulky) otevřít ve verzi works 4.5 a dát uložit jako ve variantě excel ss.
soubory typu WPS musíš otevřít ve verzi works 3.0 a dát uložit jako Microsoft word 6.0 a pak buď mít knihovny do balíku microsoft office a nebo to pak otevřít ve verzi works 9.0 a uložit jako jakýkoliv soubor typu doc.