» Poradna » Programy

Převod souboru .ts do .avi

Mám nahraný seriál ze satelitu do 25 souborů s příponou .ts (1díl=1soubor 950MB). Potřeboval bych převést tyto soubory do souborů s příponou .avi a celý seriál vypálit na jedno DVD.
Poradíte mi, prosím, nějaký postup a jaké programy mám použít?

Odpovědi na otázku

ProjektX

Avidemux, pouzivam xvid 1200kbps dvoupruchodove do avi.

Děkuji za radu. Prosím, mohl by jste mi upřesnit, co a jak v tomto programu nastavit, aby výsledkem byl soubor s příponou .avi a velikostí 183MB. Děkuji za ochotu.

Video - mpg4 xvid4 - configure - encoding type=two pass, nastavit 183(target video size). Komprese ma dve etapy, trva dele, je kvalitnejsi.

Vše proběhlo dobře, ale výsledkem jsou dva soubory. Jeden bez přípony, 224MB veliký a druhý s příponou .stat, veliký 832kB. Nevíte, kde dělám chybu?

Ten vetsi je video, musis dopsat priponu .avi - program ji sam nedopise, v kazdy novy verzi tato chyba zustav nopravena, stat smaz - popisuje mnozstvi pohybu ve videu a podle toho variabilne ridi stupen komprese. Soubor je vetsi o zvukovou stopu.

staci zadat do google "TS to AVI" (bez uvozovek) a vyhodi ti to docela dost vysledku. akorat jsou vsechny ty programy trial/demo/shareware apod., takze predpokladam, ze ti to zkonvertuje treba jenom prvnich 5 minut z kazdyho dilu. jestli to chces, tak si to kup, najdi si crack/serial a nebo googli dal dokud nevygooglis nejakej freeware program.

Doporučuju Avidemux, je free a můžeš to v něm rovnou sestříhat (vystříhat reklamy), odstranit přebytečné zvukové stopy a samozřejmě také enkódovat do nějakého Xvidu nebo co je tvůj oblíbený formát.