» Poradna » Programy

Prevod *.s3m do *.mp3

Viete o nejakom FREE programe na taký prevod? Vďaka.

Odpovědi na otázku

Analogový přepis. Zbavíš se DRM a lokalizačních dat, což se může velmi hodit.

co to prosim ta trepes....vies co je vobec s3m format? a DRM v nom? si normalny akoze? no LOL...
sak ten format je starina, co sa pouzival vo softoch typu fasttracker apod.
da sa to kludne napr. cez winamp, tam si to das prehrat, a ako vystup zvolis FileWriter....vyrobi ti to WAV a ten prekonvertnes hocicim do mp3 a ides.

V prípade (aspoň v prípade *.mod to tak bolo), že to nehrá vo Winampe presne tak, ako to poznáš z prostredia DOS (pri prehraní v Modplay, Galaxy module player...Inertia player! :D ...lovím v pamäti) - tak spusti to pod DosBoxom na jednom počítači (v danom programe, kde to hralo ok) a na druhom daj samplovať (nahrávať - teda prepojíš káblom). Resp. ak máš MP3 prehrávač s možnosťou nahrávania a s kvalitným AD prevodníkom...tak na ten to napoj a daj nahrávať! ...PS - ak sem niekto zavítal a pozná tieto staré formáty...mali ste radi to demo - Secoond reality? (to bolo...na tú dobu paráda!

Rozdíl mezi přehráváním modulů na originál Amize (např. v Delitrackeru) a pod Windows (např. Winamp) na PC je fakt dost slyšitelný. Skoro srovnatelná kvalita zvuku se dá docílit emulací (např. WinUAE).

Liam

Preto tu mam este stale funkcnu 486DX2 66MHz s DOS instalaciou. Ale mam iba Fasttracker 2. Neviem, ci to prekonvertovaval korektne.

Delitracker existuje aj pre win a vernost reprodukcie je podla mojho nazoru vyborna.....prehra vacsinu aj exotickych formatov, vratane sidov z c64

DRM na Amigách?

Zkusil bych třeba ModPlug Player:

www.modplug.com ...

*.MOD soubory zvládne převést do *.WAV na 100%, takže by měl umět i ty *.S3M. Anebo si sehnat Amigu

Liam

Vďaka za postrehy, niečo z toho vyskúšam.