» Poradna » Programy

Převod na mp3

Vážení,stáhnul jsem z mininovy hudební soubor Greatest Hits,soubor FLAC.Bohužel ani netuším, jak se dá takový soubor otevřít nebo převést na mp3.Co s tím prosím ?

Odpovědi na otázku

Sice tomu nerozumím, ale napsat do vyhledávače: flac to mp3, zmáčknout ENTER a přečíst si to nepomůže?

stáhni si FLAC plugin do winampu, zapni ukládání na disk (tím si FLAC převedeš na WAV) a výsledný soubor převeď na MP3.

mozes vyskusat aj : xilisoft audio converter 2.0.35....vie menit vela roznych formatov

MediaCoder by to mel zvladnout - opensource (zadara)http://mediacoder.sourceforge.net/

MediaCoder by to mel zvladnout - opensource (zadara)