» Poradna » Programy

Převod MP3-mobil

Neexistuje nějaký soft na rychlý převod muziky(MP3) do formátu mobilního telefonu(též MP3)?Zkoušel jsem to v GoldWave,ale těžko se chytá ta správná forma(velikost souboru=kvalita...).Předem díky za tipy.

Odpovědi na otázku

No prvne rekni co maz za telefon. Vetsinou to umi soft k nemu dodavany, nastavis si kompresi, kvalitu a to ti pretahne hned do Telefonu. NOKIE to tak delaji.

Alcatel OT756.Přiznám se,že v průvodním softu jsem se zase až tak nehrabal...zkusím to...-dík.