» Poradna » Ostatní

Převod mluvené řeči do textu v češtině?

Představa: diktuju krátké věty v češtině -> stroj je přepisuje do textuJe to možné, nebo zatím stále fikce?

Odpovědi na otázku

Je to možné, justíca bežne tento SW používa.Je možné predmetný SW získať free, na 34 dní ak zadáš svoje meno a platný email. Musíš mať ale k mašine náhlavnú sústavu, tj. mikrák a sluchátka. Diktujú sa aj interpunkcie, bodky a čiarky vo vete. SW obsahuje kvalitnú databázu CZ výrazov.

https://services.speechtech.cz/diktat/demoalebo tento ksindel:Newton Dictate 3

Ok vyzkouším

Zaseknul jsem se u Zkušbního přepisu - nejde se mi dostat dál. A to to předříkávám dobře...

Kontaktuj tech.podporu, majú službu, mne sa nesťažuj.