» Poradna » Programy

Prevod mc do pc - problem

dobry den. mam problem s prevodem starych mc kazet do pc. propojil sem radio kabelem jack - jack . z radia ze sluchatek (out) v pc do line in. bohuzel at s tim delam co delam, tak me nejde zvuk.pres program audacity se nahraje sum a uplne minimalni procento zvuku a jenom kdyz dam rapro naplno. nevite nekdoco stim? diky

Odpovědi na otázku

Zesilit line in, nastavit v danem programu, at nahrava z linein.

Buď co píše pepa, nebo blbě zapojený konektor v kazeťáku, nahráváš do zkratu. Pokud nepomůže pepovo řešení, střihni drát a zkus kombinovat - spálit nic nemůžeš a kombinací je jen pár.

Nemáš omylem pro záznam máš Vybraný Mikrofon, místo Line In, popř. nízko nastavenou hlasitost vstupu?

v programech mam nastaveno vse sparvne na in line. hlasitosti sem zkousel vselijak jak to slo. i kdy zsem dal na radiu hlasitost na max tak porad stejny efekt. nahralo se to strasne potichu - skoro neslysitelne.diky za odpovedi. snad zkusit jinej drat

To bude asi tím, že ten kabel strkáš do radia místo do magnetofonu

www.poradte.cz ...

Zkoušel jsi použít vstup Mikrofon místo Line In? Citlivost tam asi bude vyšší.

Zase se omlouvám, že mám sice o jeden křížek méně, a chci radit.
Po dlouhém laborování, vyšlo vítězně - kazeťák, zesilovač /jakýkoliv/, PC. A všechno v pořádku - až někdy na ten zvuk.
A potom přišlo na program vyhledávání, opovrhovaná Kaaza, dostatek času - a ejhle - všechny nahrávky z pásků jsou zpět, jako Mp3, a kvalita daleko lepší. A že je jich přes 500.

Český folk na warforu, zatím všechno co jsem měl na deskách.