» Poradna » Ostatní

Převod m4a audio soboru do kapacitně menších

Dobrý den,mám několik GB stovek m4a audio soborů (pouze mluvené slovo). Chtěl bych je převést do jiného formátu, který tolik nezabírá. Doporučte mi prosím do kterého formátu je převod vhodný, když mi nejde o vysokou kvalitu, ale jen o to, aby soubory tolik nezabíraly. Ideálně prosím i o radu s nějakým freeware sw pro tento převod.

Odpovědi na otázku

Dej někam ukázku jednoho souboru. Ale obecně by asi stačilo to převést do aac na nějaký nízký bitrate.

jestli je to mluvené slovo, tak bych to zkusil dát do normální MP3 128kbps - přinejmenším to bude hrát všude - podpora MP3 je z těch všech formátů nejlepší.