» Poradna » Ostatní

Převod LP a MC na CD v programu Nero

Při propojení cinchového výstupu HiFi věže s cinch vstupem PC nejde do PC žádný signál. Naopak se udělá takový silný zvuk jako "fázové bzučení" a to na obou koncích. Ukazatele úrovně signálu po nastavení vstupu vnějšího zdroje v Nero programu na převod LP vůbec nereagují. Zapojím-li do PC cinch vstupů videokameru a dám program Pinnacle, audio jde normálně. Jaké jsou ještě jiné programy pro převod LP a MC na CD? Děkuji za radu, Petr - České Budějovice

Odpovědi na otázku

co mas za zvukovku ze ma cinche???Ja pouzivam 3,5mm jack kabel a na druhe strane cinche.