» Poradna » Programy

Převod jpg na mpg pro domácí kino???

Ahoj mám takový problém a nevím jestli je to reálné (jeko ten můj nápad) mám nějaké fotky v jpg a DVD Sony který neumí přehrát - zobrazit žádný formát fotek. Tak mě tak napadlo, že bych mohl soubory jpg převést na mpg soubory a ty potom pouštět jako statické obrázky, krokovat film??? Hm nevím jestli to funguje a jestli to je reálné jastli ano ví někdo o programu, který to umí. Takový irfan umí hafo převodů ale do mpg ne.

Odpovědi na otázku

Popis: Vygenerujte si FOTOALBUM, ktorý môžete prehrávať na DVDInfo: Program je zadarmo !Stiahnut ! aleboPHOTO VideoCD

jo! to je ono super díky

Lepší je Ulead DVD PictureShow 1, 2

Uplne suhlasim Ulead je NAJJJ !!!! Ulead DVD Picture Show 2Ulead DVD Worshop 2Ulead Video Movie Factory 3Ulead Video Studio 8Ulead Media Studio Pro Ale nie je zadarmo !