» Poradna » Programy

Převod her ze starého notebooku na nový

Přeji krásný den.Koupil jsem dětem nový notebook a chtěl bych jim převést hry (např. DIABLO III, NEED FOR SPEED, SKYRIM atd.) ze starého na nový. Hry mám fyzicky koupené a vlastním originál krabičky s disky. Stačí hry jen na starém odinstalovat a novém notebooku nainstalovat? Nebo to tak jednoduché není? U všech her je nutné mít připojení k internetu a některé jsou na platformě STEAM.To, že bych přišel o SAVE by mi nevadilo (nějak bych jim to doma vysvětlil )Děkuji.

Odpovědi na otázku

co je přes STEAM nemusíš instalovta z disku - na novém ntb se normálně přihlaaš na steam a co chceš si nainstaluj (nemusíš to kupovat znova, máš to v knihovně). Rovněž není nutná odinstalace na starém ntb, klidně to tam může zůstat.co se týče krabicovek cp nejedou přes uplay, steam apod, normálně bych to na novém nainstaloval a uvidíš co pojede. odinstalace na původním stroji zpravidla není nutná. ohledně uložených pozic - u nkěterý her se dají snadno přenést, dohledej si konkrétně pro každou jak má ukládání pořešené. U těch pře steam je klidně možné že uložená pozice je na jejich servrech a tak tam hned bude k dispozici.

díky za info

A Diablo 3 je naprosto jednoduche, na novem ntb pouze nainstalujes Battle.net launcher, prihlasis se do nej pod svym uctem a spustis instalaci. Nic vic zadavat nemusis, krom toho veskery progress, postavy atd. zustanou zachovany, takze deti o nic neprijdou

díky za info

Steam klient má asi možnost přenést soubory hry, ale nikdy jsem to nezkoušel v rámci jednoho pc ani dvou https://support.steampowered.com/kb_article.phphttps://images.techhive.com/images/article/2017/05/st...

Děkuji všem za odpovědi. Měl jsem trochu strach, že se mi to zablokuje a nepůjde to ani na jednom. Jdu to vyzkoušet