» Poradna » Programy

Prevod FLAC do MP3 s bitrate vyssim ako 128 kbps

Zdravim, hladam nejaky kvalitny a zaroven jednoduchy program, kt. je schopny previest vacsinu hudby z FLAC do mp3 s bitrate vyssim ako 128 kbps ? Zatial som skusal cez Nera a cez FormatFactory, no oba programy mi zakazdym previedli hudbu vo FLAC na jednotny format mp3 - 128 kbps(skusal som vsetky mozne nastavenia, no vysledok kompresie bol vzdy len tych 128 kbps). Vopred vdaka za rady !

Odpovědi na otázku

Xrecode II + lame

User friendly a složitosti killer je Freemake Audio Converter.

http://www.freemake.com/free_audio_converter/...

Nero 7.10.1.0 to zvládne úplně normálně ... FLAC to mp3 320kbps úplně v pohodě ... tam to bude spíše věc nastavení externího encoderu ( lame ) a CDex to samé, tam se dokonce nemusí ani nic "přidávat" . Podle mě to musí umět každý software tohoto typu, chyba bude někde jinde