» Poradna » Programy

Prevod excelovej tabuľky do wordu

Dobrý deň.
Potreboval by som poradiť s prenesením excelovej tabuľky do wordu.
Ide o to, že v Exceli je tá tabuľka v poriadku aj keď ju vytlačím.
Len keď ju skopírujem do wordu tak tie bunky, čo boli zlúčené, alebo mali zalomený text, sú dlhé a nechce ich word zalomiť na nastavenie strany toho dokumentu, do ktorého som tú tabuľku skopíroval.
Neviem či robím niejakú chybu a preto sa mi to nedarí, alebo zabudnem na niejaké nastavenie.
Vďaka

Peter

Odpovědi na otázku

word nie je excel a preto pracuje dost zle s tabulkami
ja koli tomu nepouzivam vkladanie tabuliek a ak to dost suri radsej to tam vlozim ako obrazok

Oznacim v Excelu, dam Ctrl+C a ve Wordu jdu pres Upravy-Vlozit jinak-list aplikace MS Excel-OK. Taky je mozne pouzit Vlozit jinak-Formatovany text (RTF). Nikdy jsem nemel problem.

Vložte to jako objekt Excelu, měly by zůstat všechny formáty...
V menu úpravy-vložit jinak-list aplikace MSExcel Objekt

Ďakujem za pomoc.