» Poradna » Programy

Prevod AVI na DVD(ifo,vob,bup)

Programov je vela ,doporučte podla vašich skúseností taký ,čo urobí prevod v čo najlepšej kvalite.
Proste aby bol čo možno v rovnakej kvalite ako AVI-súbor z ktorého je prevod robený.
Ď.
(môže byť aj platený)

Odpovědi na otázku

ConvertXto DVD
je výbornej a ano je placenej.Rozdíl nepoznáš nastavíš velikost např DVD5 a kodování.
menu , kapitoly.titulky ti přidá tak jako v origo dvd že jsou vypínatelné a další

fade:,,prevod AVI na DVD(ifo,vob,bup),,...Už zase?

Peky-prečo už zase?

fade:Ogar,nič ve zlém ale píše sa o tom tuná pomali každý děn.Poobzeraj sa po NETě.

Peky-ja to dobre viem a asi 7programov som vyskúšal ,ale stále to nieje ono,tak som sa obrátil na vás a vaše skúsenosti aby som zbytočne nesťahoval vela programov.Už druhý deň skúšam rôzne programy ,takže veci sa majú tak.

fade:,,ale stále to nieje ono,,...tak se trochu víc rozepiš.Zkoušels to AVI rovnou vysmahnout na dývko?

A zkoušel jsi už to co jsem ti napsal? a neříkej že mi to není uspokojující,,já v tom dělal dycky te´d už to nepotřebuju,ale spousta kámošů to používá pro přehrávače bez podpory divx