» Poradna » Programy

Převod AVI na DVD

Nazdárek ,nevíte někdo jak a za pomocí čeho se dají spojit 2 AVI ( 1 a 2 díl filmu ) a následně převést do DVD ??? Díky moc, ocením pomoc

Odpovědi na otázku

ConvertXtoDVD
www.vso-software.fr ...

Pouzivam plateny ULEAD DVD Movie Factory 5 plus. Je to super soft, robi to sice dlho, ale vystup na DVD je kvalitny. Uplne som tym nahradil Nero, lebo balik obsahuje aj napalovaci soft. www.ulead.com ...

na spojování pužívám virtual dub a na převod do dvd součást nera Nero vision