» Poradna » Ostatní

Převedení peněz z Paypal na účet v KB

Dobrý den, při pokusu o převedení peněz mi to pořád to píše že mají málo informací, a transakce neproběhne,ale jaké a kam je doplnit už nepíšou..mám ověřenou kartu i číslo účtu v bance,nemáte někdo radu?

Odpovědi na otázku

Podívat se do nastavení zda tam je vše dobře vyplněno.Jinak kontaktovat podporu.

No podpora nereaguje...zkoumám nastaveni a všechno je ok...

Možná chtějí informace o těch penězích, které chceš převádět. Jejich původ a podobně.

Po tom by jim ale nemělo nic byt ne?

A hlavne kam co napsat...podpora nic...a kolonka na doplnění nebo upřesnění co vubec chtějí chybí

Banku zajímá, na co vybíráš peníze. Kvůli praní špinavých peněz. I v tvojí bance na přepážce v česku tě pokladník může při větší hotovostní transakci požádat kromě občanského průkazu ještě o účel použití vybíraných peněz. Navíc se všechny údaje o těchto transakcích archivují dalších 10 let. Banky (PayPal) musí ze zákona také prověřit všechny podezřelé transakce. ☺

Jde o 300 dolaru...to je nemuze zajimat snad.. fakt hrozny

Zdravím, měl jsem podobný problém. Vyřešilo se to nějak?