» Poradna » Web a internet

Převedení PaySafeCard na bankovní účet?

Dobrý den, dá se nějak převést PSC (paysafecard) na bankovní účet ?

Odpovědi na otázku

Nápad dobrý ale podle me to nelze. Zkus se obrátit na jejich support ale jestli jde o malou částku tak to asi ani řešitel nebudou.

здравствуйте,каким образом я могу преобразовать PSC(Paysafecard) на банковский счёт?

Ano jak už sem psal v jinym tématu před chvílí stačí si vytvořit tady účet https://www.skrill.com/cz/ a tam si dobiješ paysaceard, kterou si koupíš na benzínece nebo online. Pak už můžeš normálně platit a posílat peníze komukoliv jako na běžnym účtu.

Tak to asi těžko, za převod na účet v CZ je účtován poplatek 5,5 euro a platit s tím taky nejde normálně jak s běžným účtem, je to určený pro on-line sázkaře.

Dobrý den, dá se nějak převést PSC (paysafecard) na bankovní účet ?

Potřebuji převést peníze na bankovní účet.

Jak převést peníze z paysafecard na svůj účet?

Dobry den prosim vas udelala jsem si ucet paysefkard a mam tam 200 a ted bych ty 200 chtela poslat na normalni bankovni ucet jse to vubec dekuji za odpoved

Dobrý den. Prosím dobrého člověka jak by mi přesně popsal postup jak si poslat zbytek peněz s Paysafecardu tiketu na svůj bankovní účet. Děkuji za odpověď. S pozdravem Pavel.

Pomoc

Mám návod, jak poslat peníze na bankovní účet. Kontaktujte mě na emailu. tomik.vokoun@seznam.cz

Potreboval bych poradit mam herni ucet Chance KDE mam I ucet pejseft I bankovni ucet jenze nenuzu vybrat penize z hernuho portalu protoze ucet ktery tam mam he v minusu exejuce,,he naky jiny zpusob KDE vybrat penize z pejseftu na jiny ucet?