» Poradna » Ostatní

Převedení mp3 to cda

Zdravím, mám problém když si přetáhnu písničky na cd a dám to do autorádia tak se to načte, všechno běží ale nejde zvuk, mám tam jedno cd které jde, jsou tam formáty .cda stáhl jsem si na to pár programů které by to měli umět ale na cd po vypálení zůstalo mp3, nevíte někdo jak to dát do formátu cda? abych si to mohl přehrávat v autě? předem děkuji za normální odpověďi.

Odpovědi na otázku

Používám BurAware free, tam jednoduše přetáhneš soubory a zvolíš, že chceš CD audio a je to.

A co takhle to prehravat bez toho CD, treba z telefonu?

nejde, jedinej vstup je cd

Urcite? Pokud je to original vestavene autoradio, nema treba moznost pripojeni CD changeru? To lze pouzit jako vstup - bud jednosuse jack kabel do telefonu a nebo BT modulem bezdratove. Minimalne to zkus overit nebo napis typ autoradia.

Ne nemá

víš o tom, že na CD se ti těch skladeb vejde jen pár - tj. 80 minut, pokud se nepletu? Nemá autorádio třeba AUX vstup, že bys přehrával z nějakého zařízení rovnou z těch MP3?

právě že nemá

tak to je dost pruda cpát MP3 po 80ti minutách na CD, to aby si člověk pořídil jukebox Zvaž autorádio s podporou MP3 - viděl jsem snad i něco s usb a SD slotem, případně levnější variantu přes FM transmitter, pokud nejsi náročný na kvalitu.

Tím přetáhnutím máš na mysli co? Mimochodem, to cda jsou pouze jakési "hlavičky", audio "Průzkumník" ve MSW záměrně (?) nezobrazí (wav).https://portableapps.com/apps/utilities/infrarecor...

Co windows media player? Už kdysi dávno uměl windows vypálit cd jen tím, že stačilo soubory poslat na cd.

CDA slouží jako odkazy na audiostopy, generuje si je počítač aby měl v průzkumníku co zobrazit.AudioCD už jsem nepálil ani nepamatuju, ale mělo by to pořád jít. Ve vypalovacím programu vyber režim AUDIO CD a např. Nero pak mp3 automaticky zkonvertoval na PCM 16bit 44.1KHz a vypálil jako audiostopy. A nebo můžeš skladby zkonvertovat ručně, třeba v audacity a pak vložit.

samozřejmě.. v jakymkoliv vypalovacím SW (třeba AshampooBurning Studio free) se dá vytvořit audio CD, nahází se tam mp3 a dá vypalovat.. Nevím jak v tom někdo může hledta vědu

Nejspíš to bude tím, že i dnes existují laici (laikové?), kteří o tom nemají ponětí.

https://www.youtube.com/watchPřece jenom (jestli nejde o vysoký datový tok) bych to dělal radši z FLACu.