» Poradna » Windows (a jiné OS)

Převádění - .bmp na .jpg

naše ,, super" učitelka na informatiku nám dala úkol: 2. Obrázek ve formátu jpg prošel tzv. ztrátovou kompresí, programově jsou nějaké informace potlačeny ve prospěch zmenšení fyzické velikosti obrázku (zabere méně místa). Jak z formátu bmp vytvoříte správně formát jpg?na to jsem odpověděl, a pak napsala: 3. Víte, o kterou informaci jste částečně v obrázku přišli? Tak proto se ptám

Odpovědi na otázku

No, tak o kterou informaci jsi při tom převodu přišel, studente?

Nahlášeno pro debilitu tazatele... Máš nějaký rozumný důvod, proč nepokračuješ v původní diskuzi a zakládáš novou???https://www.zive.cz/poradna/prevadeni---bmp-n...

Sorry no, jsem na tomto webu poprvé, tak se nepokaďDANKEŠN ZA YOUR ODPOVJEŤ