Přetečení zásobníku

Při přidávání většího množství poožek do treeview mi dochází pravděpodobně k přetečení zásobníku. Víte někdo, co s tím. Hlásí to "Stack overflow - Value assigned to 'identnode' never used". Přičemž identnode je proměnná typu treenode. Prosím poraďte.

Odpovědi na otázku

Neviem co tam stvaras ale jeden mozny dovod: Neprenasaj hodnotou velke mnozstva dat ako parametre funkcii (parametre fcii sa ukladaju do zasobnika) ale predavaj len smernik (predavanie parametrov podkazom).Dalsi mozny dovod je ze vytvaras v zasobniku prilis mnoho dat (niektore prekladace alokuju nove objekty (new) zo zasobniku a nie z heap), ak chces alokovat pamat pre vela dat pouzivaj radsej malloc alebo ine alokacne funkcie (mozes aj fcie WinAPI ak chces). Alebo mozes mat problem v parametroch ak nieco alokujes zo zasobniku.Dalsia vec je ze neviem kolko tam mas vnoreni a ci tam nemas nejaku rekurziu s prilis mnoho vnoreniami.Dalsia vec moze byt maly zasobnik rezervovany prekladacom, ale ak si dfo toho nevrtal tak to prekladace zvyknu urobit dostatocne velky stack (nie som si isty zhlavy ci je to este relevantne u 32bit Win programoch alebo ci sa o to uz stara len Win)...