» Poradna » Programy

Přetaktování procesoru

Dobrý den Nevíte někdo jak nejlépe přetaktovat procesorděkuji

Odpovědi na otázku

Tak, že ho pretaktuješ . Ak o tom nevieš nič, nechaj na znalejších, lebo Ti nenabehne a ak nevieš ani resetovať BIOS, nepohneš sa. A BTW, o5 píšem, že kto nie je schopný napísať ani typ zostavy, by tu nemal mať ani právo niečo sa pýtať. Ako máme poradiť, keď chýbajú zákl. údaje?

keď ťa nenapadne sem napísať aspoň aký ten procesor máš, plus dosku, rovnako ťa nenapadne použiť google, kde je tých návodov neúrekom, tak úprimne pochybujem, že vôbec vieš do čoho sa púšťaš.navyše tipujem, že máš tam niečo buď staré, alebo lacné čo taktovať ani vôbec nepôjde.

Ahoj, vim, neni zac.

Já to vím.Není zač.

U tvého konkrétního CPU se to provádí velice jednoduše. Stačí otočit otočným spínačem do polohy "2", zapnout rotační vývěvu a naladit na trikodéru rezonanční frekvenci vlastního jádra. Pak už jen stačí zaříznout slepici, potřísnit procesor její krví a odříkávat Otčenáš...Ano, je to kravina, ale podle dotazu tipuji, že úplně stejně záhadně by ti zněl i návod na taktování.

Přepínač přepnout do polohy: "Blitzkrieg"!

Je třeba vědět o jaký HW se jedná, pak se dá něco řešit... (ne každé cpu se na ne každé desce dá taktovat)...A jinak jak ? Mno ideálně dobře a z biosu...

Jak? Klidně tak jak jsi - v saku a kravatě...