Přetaktování procesoru

Sháním někoho,kdo mi upozornuji bezpečně a stabilně přetaktuje procesor AMD Athlon xp2700+ (údajně s jádrem barton).já se v tom zas až tolik nevyznám,na to abych to udělal sám.Zaplatím tolik kč,o kolik MhZ bude přetaktován.pouze UL

Odpovědi na otázku

Tak to je velmi vazna komercni nabidka. :o)))

To víš,mám to vychytaný :)

Tenhle procesor by měl mít jádro TB . Moc jsem si s ním nezataktoval je default téměř na maximu 2.17 Mhz mi šel na 2.2 Mhz.Takže by to bylo za pakatel.Procesor je každý samozřejmě na OC jiný.Takže spíš info.