Přetaktování GeoForce 3 Ti200-není viďet žádný rozdíl

Koupil jsem novou GeoForce 3 Ti 200 a rozhodl se ji přetaktovat(nikdy jsem to nezkoušel)pomocí Coolbits.Jaké ale bylo moje překvapení,když po nastavení taktu na 200/450 vypadaly vysledky takto:Quake3-800*600*32 -90.8(před)/90.4(po)fps..1600*1200*32-76 před/79.3 po.3Dmark Car chase 800*600*32 low:64.9 před/65.3 po,totéž ale high:18.7 před/18.5 po.Mám Durona 800,384 MB Ram,Win 2000.Může mi někdo poradit v čem je problém?(snad ne v kartě Díky předem.

Odpovědi na otázku

Mám ji taky jádro250 ještě by šlo vícpaměti475.Výkon když všechno zprůměruju asi  15%nahoru.200Mhz na jádře je prd chce to 250pak to faká.3Dmark2001 1024*769*32bit 6950 předtím6000.Na coolbits zapomeň stáhni si nVidia tweak(myslím že se to tak píše?)Je to na guru3D.com super utilita,s tím do vyladíš na maximum.

Stahl jsem rivatuner a pretaktoval na 220/475 a vysledek zadny.Ta karta je asi nejaka posr.. .Pred pretaktovanim byly vysledky v 3dmarku car chase low/high:61.6/17.9, po 61.3/17.1. Jak je to mozne?

Zkus spis povrtat s nastavenim veci okolo - me trosku zarazilo, ze mi moje GF3 dela jen nejakych 3500 v 3Dmarku, tak jsem do toho trochu povrtal a razem vyskocilo asi o dva tisice Pretaktovani se nijak vyrazne neprojevilo.

Kubik jaké věci okolo?co máš na mysli?Zásadní ladění je v biosu a zbytek  ladění ve win je z 90% na úkor kvality.Říkám jádro250 paměti475 a máš 15%nahoru (samozřejmě dobře nastaveno v bios) jestli ne tak seš první případ co znám a těch karet jsem už pár fakat viděl.

Uz si nevzpominam - AGP Fast Writes nebo Sideband Addressing, mozna neco dalsiho. Delal jsem to pred par mesicema, takze presne nevim.Pretaktovani jsem zkousel, ale nijak me to neoslnilo, bylo to asi tak 300-400 bodu, tak jsem to nechal na puvodnich hodnotach. Spis bych uvital moznost podtaktovani, v tech vedrech se ta svina trosku prehriva

Jaké nastavení Biosu máš konkrétně na mysli?Myslel jsem,že s Biosem se nic nedělá.A vůbec jakou máš mašinu?

Kolem 60 má v 3dmarku u toho car dema taky i když ji dám třeba 250/480, vono to totiž brzdí procesor (tvůj i můj , projevit by se to taktování ale mělo v 3dmarku v testu high polygon count, tak se na to podiv...

Pochybuji take ze by se u Durona 800 MHz mohlo taktovani teto grafiky nejak projevit, asi by to bylo znat u XP 1600+ a vyse.

Mas slaby CPU. Jedes autem se zatahnutou rucni brzdou.

Se slusnym autem si to muzes dovolit - co ja se najezdil v ziguliku se zatazenou rucni brzdou