» Poradna » Ostatní

Přesvícené pasovky

NIKON D300 - Blesk basic200 FOMEIPrvní fotka dobrá další přesvícené, musim počkat tak 5 min a pak je zase první dobrá a další zas přesvícené proč ?

Odpovědi na otázku

Neschopnost práce s manuálním bleskem, případně závada foťáku/blesku.

No ocividne to vypada na spatnou synchronizace. "Ohraty" blesk je rychlejsi a fotak s tim nepocita. Ale jestli je problem jen v nastaveni nebo jde o nejakou zavadu, to fakt netusim..

Si myslím. Tazatel prostě nezná principy používání manuálního blesku.

3 měsíce vše fungovalo a nastavení se neměnilo, mohl jsem dělat fotek kolik jsem chtěl za sebou a všechny dobré. Tak snad né závada díky

Tak v tom případě to asi závada je :)

Proč raději nezkusíš nějaké foto fórum? Tam bude určitě fotografů víc, než tady.