» Poradna » Windows (a jiné OS)

Přesunutí systému Windows na SSD

Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně přesunutí Winů na nový SSD. Vím že ohledně toho existuje mnoho článků, ale žádný se nevyřešil. Aktuálně mám 300gb WD blue na kterým mám win 7 a potřeboval bych ho přesunout na nový SSD disk Kingston hyperX 3k 120gb. Mnoho rad bylo odinstalovat win a znovu nainstalovat, problém je v tom, že původně byl disk v sériovém PC takže sice mám disk, ale nelze systém odinstalovat a přeinstalovat na nový.. A dál se objevovalo mnoho odkazů na Norton Ghost - mohly by jste mi tedy poradit jak nejlépe přesunout win 7 na ssd bez ztráty a poškození dat?

Odpovědi na otázku

Několikrát jsem to už jsem psal.Stačí dohledat O&O migration kit.Pokud jsi už nedostal nějakou utilitku od výrobce ssd.Samozřejmě je čistý instal nejlepší.Např.-http://pctuning.tyden.cz/hardware/disky-cd-dvd-br/... http://it.cestuji.info/optimalizace-w7-pro-ssd.phpatd..

O&O migration kit - Nic takovýho jsem nenašel a žádnej z programů mi nefunguje . Acronis je placená verze, opravdu nehodlám dát 1000 kč za jedno přesunutí, a ostatní programy nefungujou. Žádný návod jsem nikde nenašel a odkazy který jsi přiložil jsou taktéž k ničemu :)

stahni a vypal si acronis udělej kopii celyho disku třeba na ext.disk a pak ho tim zase na hd hod zpatkyja ten program používám na zalohovani na me disky i přes sit je to docela dobrý akorád si zjisti velikost pač tem 300g na 120g nevleze program je i v čečině a je jednoduchej stači ho jen nabutovat udat misto kam chcheš skopirovat a je to

stahni a vypal si acronis udělej kopii celyho disku třeba na ext.disk a pak ho tim zase na hd hod zpatkyja ten program používám na zalohovani na me disky i přes sit je to docela dobrý akorád si zjisti velikost pač tem 300g na 120g nevleze program je i v čečině a je jednoduchej stači ho jen nabutovat udat misto kam chcheš skopirovat a je to pokud by si nevěděl pisni my na mail: michal.stepan@seznam.cz