Přesun HDD

Ahoj lidi, potřebuju radu. Když si od kamaráda koupím PC a dám si do něj HDD z mého PC, budu na něm mít Windows??

Odpovědi na otázku

pokiaľ k tomu pc pripojíš ten istý monitor, ako si mal na starom, tak áno. dáta sa ukladajú v monitore, pevný disk je tam len aby sa pc zaťažil a neprevrátil sa...áno win a veci ostanú, ale keďže tam bud enová doska, nový cpu a jendoducho všetok hw nový a odlišný od starého pc, tak hurá format c a nová inštalácia. dáta si samozrejme zalohuj

NE, windows tam nebude, lépe řečeno z 99% to nebude fungovat, počítač by musel mít stejný HW, základní desku, grafickou kartu atd. Bude nutná instalace windows pro ten konkrétní počítač.

Pokud na disku Windows je teď, bude tam i když disk připojíš do kamarádova PC. Jestli z něj i v jiném PC tvůj Windows spustíš je jiná otázka. Pokud bude v kamarádově PC deska se stejným chipsetem a zejména diskovým řadičem, spustíš. Ovšem proč by sis takové PC kupoval a nezůstal u svého?