» Poradna » Mobily

Přesun fotek do PC

Zdravím. Nedávno se mi rozbil telefon(android) na kterej už se nedostanu. Pořídil jsem si Iphone,a chci se zeptat,jak se dají nějak převést fotky,když je nemám zálohované na google disku. Jestli je nějaká aplikace,přes kterou se dá přihlásit přes android údaje a dát fotky do PC.Děkuji za odpovedi

Odpovědi na otázku

ked ich teda nemas na SD karte, bud das ten telefon opravit aby bol funkcny a standardnym sposobom stiahnes fotky alebo ich nafotis este raz ;)

Tvoja otazka je v style, ako donutit mrtveho recitovat prozu.

Poslouchat možná.. s recitováním je to už těžší :D

A odkud bys ty fotky chtěl získat? Pokud jsi je neměl synchronizované na Google služby ani jsi je nikdy nezkopíroval do PC, tak je krom mobilu nikde jinde nemáš. A pokud je mobil rozbitý a fotky nebyly na microSD kartě, tak máš víceméně skoro určitě smůlu.

A odkud bys je asi tak chtěl přenášet, když na google je nemáš s do telefonu se nedostaneš, jsi normální?