» Poradna » Ostatní

Prestigio power bank - má někdo?

viz. www.prestigio.com ...

Konkrétně by mě zajímala praktická zkušenost s dobíjením smartphonů a podobných zařízení s větším vstupním proudem (1 - 1,3A), přes USB. Co jsem koukal do technické specifikace tak maximální výstupní proud je 3.5 A což by mi stačilo, ale to se pravděpodobně vztahuje jen na výstup DC OUT a na ten nemá všechny redukce co potřebuji. Mám jen na USB, ale nemám možnost to vyzkoušet, jestli to utáhne a info jaký je na USB maximální proud v manuálu není..

Díky

Odpovědi na otázku

Prud z USB je standardne 100mA. O vacsi prud moze zariadenie poziadat, vtedy dostane max 500mA a to iba v pripade, ze je na zbernici same.