» Poradna » Mobily

Prestigio nebo ne?Toť otázka...

Zdravím , potřeboval bych poradit mezi telefonama - http://mobilni-telefony.heureka.cz/srovnani-produktu--huawei... Ten Honor 3c je za 4000,-, Prestigio můžu mít za 5000,- se vší zárukou (u czc za 8300,-) ,zatím co čtu recenze,tak samý obdiv,odolná konstrukce,dobrý disign,vysoký výkon co myslíte vy? A ještě jsem někde četl,že to umí číst flashky (po připojení USB-> micro usb -> telefon) ,protože to pamětové karty nemá. Mám telefon s 250MB,tak já to nezaplní,ale co kdyby? :)LTE mi asi chybět nebudu,když jsem ani nevědel co to je,baterii asi nevyměním?Předem díky za komentáře,beru každou pomoc.

Odpovědi na otázku

No chlape, řeknu to takhle, to Prestigio je spíše na okrasu (dobrej displej, dobrý a prémiový zpracování) ale co jsem četl v recenzích (a doufám že ty též), tak s plynulostí to není nejlepší. Kdežto Honor 3C jsem měl, sice jen chvíli, ale plynulostí je někde jinde. Rozdíl není nijak obrovský, ale je znatelný. Ted se rozmysli, jestli chce spíš stylovku, nebo šedou myš ale s plynulejším prostředím. Koukni na pár videorecenzí.