» Poradna » Ostatní

Prestigio multipad wize 3111 bluetooth

Ahojte. Kupil som si tablet Prestigio multipad wize 3111 a neviem tam najst bluetooth. V manualy sa o nom nic nespomina. Ked napisem do vyhladavanie v nastaveniach "bluetooth", tak mi ho najde ale neda sa zapnut.Ma to Android LolipopViete niekto poradit? Dakujem.

Odpovědi na otázku

Jednoduchej navod.Dej neco sdilet pres bluetooth a poku to podporuje mela by vyskocit tabulka zda ho chces zapnout.

Dakujem za radu. Skusil som, ale nemam tam vobec moznost zdielat cez blietooth.

A nefungoval by pokud by sis tu aplikaci stahl na Google play ?

Akú aplikáciu?

bluetooth

Bluetooth není aplikace, ale hardwarový prvek

Hele synku, já to mám v multiphone Prestigio v nabídce Obchod play jako Aplikaci. Tak to laskavě vyřid jim aby to dali pod co uvádíš. Aby nebylo sporu na našem Českém Dvoru, na Moravské půdě poradny

Už mi došlo, máš ale nemůžeš najít. zle som čítalA co v nastavení ? V prestigio je pod či nad Wifi.

Tak tento tablet bluetooth nema http://www.okay.cz/prestigio-multipad-wize-3...

No tak to je škoda. Myslel som, že to má každý tablet. Mal som si o ňom viac zistiť. Ale ďakujem, ešte by som potreboval zistiť jednu vec, či ten tablet podporuje OTG?

Tak to nevim,ale zjistit to jde touto aplikaci. https://play.google.com/store/apps/details

Ďakujem, skúsim.

Nechápu jen jednu věc - to sis nemohl ty informace zjistit před tím než sis to pořizoval? Teď už je pozdě bycha honit... Nejlepší by však bylo, kdyby ses alespoň naučil psát svým mateřským jazykem.... "v manualy", blietooth" :(

Vyskúšal som tu aplikáciu USB OTG Checker, no žiaľ zistilo, že nemám funkciu pripojenia cez OTG. Potreboval som to kvôli pripojení klávesnice pre tablety. Takže nepôjde ani cez Bluetooth, ani cez kábel. Iné možnosti pripojenia klávesnice k tabletu asi nebudú. Však?