Přestává jít klávesnice a myš a už nejdou:(

Zdravím z ničeho nic přestala jit myš s klávesnicí.Mám oboje USB zkoušl jsem i PS2 ale nejdeto:(.Už jsem dával asi 3krát restart PC a furt to nejde:(Nevítee prosím co s tím?

Odpovědi na otázku

skús prefúknuť kábliky k usb. možno je v nich nejaká špina a elektrika nemôže cez ne tiecť!
že by som skúsil pripojiť napr. flešku, či náhodou nie je v pr.eli radič? nejaká potvorka vírusového pôvodu, spustiť v núdzovom režime či to funguje, boha môj nebohý otec by ti rovno povedal:" hýb tým rozumom aspoň ako krava chvostom a na niečo prídeš!!!"

Vypnout PC a vytáhnout kabel ze zásuvky (myslím tím napájení 220 V)
Chvíli počkat a zapnout.
Vypadá to jako blbost, ale už jsem se stím několikrát u usb klávesnic setkal a toto zabralo

Vypadá to, že ti odešla základní deska, přesněji řečeno napájení čipu zodpovědného za chod USB.
Ještě zkus při zapnutí počítače stisknout delete - dostaneš se do bios-u. Tam zkus se pohybovat v menu klávesnicí. Pokud to půjde, tak je to v pořádku a je chyba na straně windows. Když ani pak to nepude, tak je chyba na straně hardware.
Mimochodem svítí myš a klávesnice, jde přepínat numlock a capslock?