PrestaShop - Zobrazuje mi iba 1 kategoriu

Zdravím, klikám si na localhoste prestashop eshop a mám problém. Klasicky som si vytvoril kategorie a v nich podkategorie. Problém je ten že mi v hornej navigácii zobrazuje iba prvú kategoriu + ďalší problém je že mi to zobrazuje v navigácii 2 podkategorie na mieste kde majú byť iba hlavné kategorie. pozeral som si nastavenia či je všetko ako má byť a žiadnu chybu som nenašiel, dokonca tie 2 podkategorie ktoré sa mi zobrazujú v navigácii majú isté nastavenia ako všetky ostatné kategorie a sú zaradené tam kde ostatne, preto nerozumiem prečo sa mi v navbare zobrazujú aj 2 random podkategorie a tiež nechápem prečo mi v navbare zobrazuje iba 1 kategoriu a ostatné to ignoruje.viete mi niekto poradiť? ďakujem.

Odpovědi na otázku

ja som si v prestashope vytvoril kategorie a podkategorie a mne sa to zobrazuje takto:https://imgur.com/a/xblAJr6

ale myslim,ze uz chapem co je problem. Ked vytvoris dve hlavne kategorie a k tomu podkategorie, tak sa nezobrazia tie dalsie hlavne kategorie, ale jedna z tych podkategorii na mieste kde by mala byt ta hlavna

Robi to preto, lebo sa to musi nastavit vsetko rucne v moduloch. najdi si v manazmente modulov modul Hlavne menu a v nastaveniach si nastav kategorie ako potrebujes