» Poradna » Ostatní

Přestalo fungovat WhatsApp v mobilu...

přestalo fungovat WhatsApp v mobilu,jak znovu přihlásit,zprovoznit???děkuji.vera

Odpovědi na otázku

Nepřestalo, normálně funguje.

Přestal fungovat WhatsApp je docela široký pojem. Co takhle chybovou hlášku nebo co se sakra děje?

Mobil mi píše:nelze zahájit volání,ověřte dostupnost připojení k internetu!!! před pár dny vše normálně fungovalo... :)

A funguje ti v mobilu internet?

Vzpomeň si, co jsi před těmi pár dny s mobilem prováděla. Pokud ti internet jako celek funguje, tak se ti nejspíš povedlo nastavit zablokování internetu pro WhatsApp

+100 dobrá připomínka, že by vyčerpaná data ?To jsem takhle řešil nefunkční email v mobilu u jednoho zákazníka, vždy mi po nějaké době volal že se mu nenačítají emaily v mobilu přitom v PC jo.Nakonec byl problém v roamingu, měl deaktivovaná data v zahraničí a s ntb se připojoval na hotelu na WiFi, ale s telefonem ne

Co to znamená přestalo fungovat? To je zase dotaz...

To není pravda. Mě stále funguje, takže problém bude na tvé straně telefonu.