» Poradna » Programy

Přestalo fungovat vlkádání tabulky jako obrázek z Excelu do Wordu

Ahoj,mám problém zničeho nic nemůžu ve Wordu 2013 vkládat tabulku zkopírovanou z Excelu do Wordu jako obrázek, použiji možnosti vložení a můžu použít jen první 2, další 4 jsou zašedlé.Díky za rady

Odpovědi na otázku

Zkopírovat tabulku v Excelu.WIN+R (spustí dialog spustit)napsat: mspaintENTER (spustí se malování)CTRL+E (dialog velikost obrázku)1 TAB 1 ENTER (nastaví velikost obrázku na 1x1 pixel)CTRL+V (vloží tabulku - 1x1 se zvětší podle ní)CTRL+A (vybere vše)CTRL+CPřepnout do Wordu a tam CTRL+V