» Poradna » Ostatní

Přestalo fungovat nahrávání u set top boxu na externí disk

Zdravím a poraďte, prosím.Po odpojení externího disku a znovuzapojení do set top boxu nelze nahrávat.Nahrávání se sice zapne, ale do 10 sec. se vypne. Zkoušeno opakovaně, stále nejde. Vyzkoušeno připojení flash disku, na něj nahrávání funguje. Disk jsem měl chvíli zapojený do notebooku a když jsem ho zapojil zpět do STB, tak již nenahrává.

Odpovědi na otázku

Nech ho znova naformátovat. Nedělal s ním ntb něco?

Netuším, co notebook s diskem provedl. Nikdy předtím se nic podobného nestalo.Formátovat se mi moc nechce, musel bych nejprve všechna dataněkde zálohovat.