Prestala se signalizovat teplota CPU?

Ahoj všichni,mám asi dost dobrej průšvich. Přestala se ukazovat teplota CPU v Alertu  (CPU Athlon 1.2 , deska MSI K7T266Pro 2). Signalizace otáček větráku funguje, ale ukazuje 5000 otáček místo 45OO které to má točit při 12V. V Alertu se , ale zobrazuje že je moc vysoké napětí např místo 12V je tam podle Alertu 15,2! Myslíl a doufám, že je v pytli zdroj. Myslím dobře?Díky za odpověď.Bert.

Odpovědi na otázku

Ukazuje to i v Biosu ???? Jestli neni poskozeny jen PcAllert. Pokud je to i v Biosu, tak by to vypadalo na poskozeny stabilizator zdroje, 15 V je uz dost a nemuselo by se to libit zarizenim v PC.

Ten PC Alert je  totalne na p..u, zkus neco jineho - treba Hardware Sensors Pro nebo jak se jmenuje, nebo jiny......musu poslat majlem, mam asi 2-3 dobre programy podobneho typu, jsou jednoduche a dokonce se shoduji v teplote a otackach- zajimave ze se ale neshoduji s PCAlertem- takze Alertu uz moc neverim - vetsina je vetsina. Cus