» Poradna » Notebooky

Prestala mi fungovat klávesnica a touchpad na notebooku

Caute, potreboval vy som pomôc, z jednej sekundy na druhú mi prestala fungovať klásvenica a touchpad, ked napojím usb myšku vsetko slape, a v nastaveniach myški , pojdem na hardver a tam mi píše , že zariadenie sa nemôže spustit(kód 10) ale ja nato mám ovládač a neide, a s klávesnicou je to to iste len (kód 38). Mám notebook Lenovo G50-45.Ďakujem .

Odpovědi na otázku

Měl jsem stejný problém a bylo to prý neopravitelne v servisu řekli že by se musela vyměnit půlka pc , ale nemusí to být stejný problém můžeš zkusit aktualizovat ovladače ale pochybuju že to pomůže

Zkusit spusti nějaké Linuxové disto pro začátečníky jako třeba Ubuntu . Pokud tam také nebude fungovat klávesnice a touchpad je to chyba hardware a je to na servis. Možná by chtělo zavzpomínat kdy ten notebook někdo je "trochu" polil.