» Poradna » Notebooky

Přesta mi fungovat notebook acer nitro 5

Přestal mi fungovat notebook acer nitro 5 mám ho nově asi 3 týdny stalo se to ,tak že jsem ho večer vypnul a ráno nezapnul. Podsvícená klávesnice funguje tak jak má. Vždycky když zmáčknu klávesu napájení podsvícená klávesnice se rožne ale notebook se nezapne. Ptám se proto protože nevím čím by to mohlo být. Poradí mi někdo čím to je? Nebo co mám dělat?

Odpovědi na otázku

Zavolej na telefonní číslo 531 027 777 a nahlaš reklamaci. Přijedou, vyzvednou opraví a pak vrátí.

moc děkuji