» Poradna » Mobily

Přesměrování odchozích hovorů

Dobrý den, prosím o radu, zda je možné přesměrovat odchozí hovor. Popis problému: mám dva telefony, na jednom andorid (Samsung) na druhém Windows (Nokia). Chtěl bych používat Samsung, nicméně díky firemní politice musím mít firemní SIM v Nokii. Přesměrování příchozích hovorů nebude problém, je ale nějaký způsob (nebo androidí aplikace) jak telefonovat Samsungem pomocí datového připojení k Nokii? Tzn. volám Smsungem, ale hovor se realizuje přes SIM v Nokii. Poměrně dost jsem hledal, ale nikde jsem nezjistil, zda je to vůbec možné.Díky všem za případné odpovědi.

Odpovědi na otázku

Pořídit klon firemní SIM a dát si jí do Samsungu, jiné řešení asi nenajdeš.

Neexistuje.