» Poradna » Mobily

Přesměrování hovorů - účtování

Ahojte, mám předplacenku u operátora mobilcz a občas si nastavuju přesměrování na jiné číslo (tmobile). Nevíte jestli je to samotné přesměrování nějak zpoplatněné? Na stránkách mobilcz je to napsané tak že jsem to z toho úplně nepochopil. Díkly

Odpovědi na otázku

Standardně je to zpoplatněné jako když z toho přesměrovaného telefonu voláš na to telefonní číslo, na které je to přesměrované.

No to jsem si právě myslel také, ale mě nikdo nic nestrhává když zvednu přesměrovaný hovor na jiném čísle. Trochu se bojím abych to neplatil na tom čísle na kterém ten hovor zvednu a ne na tom ze kterého jde to přesměrování.

Zvednutí hovoru se u nás neplatí nikdy - tedy pokud nejde o nějaký podvod.

Tak v tom případě mi zatím mobilcz nestrhává nic za přesměrování :D